Oficjalnie: Izak skomentuje walkę pashy na High League 2

Fot. Polska Liga Esportowa

Piotr “Izak” Skowyrski przez lata komentował CS-owe wyczyny Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego. Niemniej już za niedługo usłyszymy jego głos podczas walki polskiego weterana w oktagonie!

Chodzę na to MMA, żeby się przygotować merytorycznie do komentowania. Trenuje od maja i myślę, że po tych kilku miesiącach jestem gotowy, żeby skomentować jakieś walki czy gale na poziomie freakowym […] Byłem na ostatnich czterech/pięciu galach FAME MMA, a teraz też się zresztą wybieram. Jeżeli mam komentować jakieś gale, to muszę poznać tych ludzi odpowiednio, zobaczyć jak wyglądają walki na żywo.” – powiedział pod koniec listopada w filmie Krzysztofa Gonciarza.

Dziś federacja freak fightowa High League oficjalnie ogłosiła, że Izak skomentuje cztery główne walki wieczoru. Najbardziej wyczekiwany jest main event, w którym pojedynek stoczą Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski oraz Michał “Owca WK” Owczarzak. Ależ historia lubi być przewrotna! Kiedyś Skowyrski komentował wyczyny pashy i całego Virtus.pro na serwerze, a niebawem jego głos zabrzmi w krakowskiej Tauron Arenie podczas debiutu polskiej legendy esportowej w oktagonie.

Jarek Pasha światło zgasza? Zobaczymy! Na pewno wszyscy będziemy mocno kibicować. Mega się cieszę, że udało mi się dogadać z organizacją i będę mógł Jarkowi towarzyszyć w jego debiucie. Na gali zawalczy też mój agencyjny kolega od lat – Dis. Mogę z przyjemnością Wam ogłosić, że skomentuje cztery główne walki wieczoru. Aż mam stresik i obiecuję dać z siebie wszystko!” – z podekscytowaniem przyznał w mediach społecznościowych. Tym samym Izak poszerzy swoje horyzonty komentatorskie o kolejną dziedzinę. W przeszłości jego wypociny mogliśmy usłyszeć chociażby na Mundialu i walce robotów.

Oto walki, które skomentuje Izak:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca WK” Owczarzak (main event)
  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk (co-main event)
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “ZONY” Zoniuk

Druga edycja gali HIGH League odbędzie się 5 lutego 2022 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety na wydarzenie są dostępne do nabycia pod tym odnośnikiem.

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!