Operacja Broken Fang – Najczęściej zadawane pytania

Broken Fang F.A.Q.

Co otrzymam dzięki przepustce operacji?

Gracze, którzy kupią przepustkę operacji Broken Fang, otrzymają:

  • Monetę operacji Broken Fang, którą można rozwijać od brązu do diamentu i wyświetlić w Twoim profilu CS: GO.
  • Dostęp do nagród operacji, które obejmują zupełnie nowych agentów, kolekcje broni, naklejki, skrzynie Broken Fang, naszywki i nie tylko.
  • Dostęp do trybu Premier Broken Fang.
  • Dostęp do strony Statystyki operacji.
  • Zwiększenie XP podczas wykonywania misji.

Jak zdobyć gwiazdki operacji?

Gwiazdki operacji zdobywa się wypełniając misje na karcie tygodniowej i można je kupić w grze. Każda karta misji pozwala graczom zdobyć daną liczbę gwiazdek, pokazaną na górze każdej karty. Nie musisz wypełniać wszystkich misji, aby każdego tygodnia zdobyć maksymalną liczbę gwiazdek.

Jak mogę odebrać nagrody operacji?

Nagrody operacji można odebrać, gdy zdobędziesz lub kupisz wystarczającą liczbę gwiazdek, aby spełnić wymagania nagrody. Gdy zdobędziesz gwiazdki, odwiedź sklep w grze i odbierz wybraną nagrodę.

Jak mogę ulepszyć moją monetę operacji?

Aby ulepszyć swoją monetę Broken Fang, zdobywaj gwiazdki, wypełniając misje z cotygodniowych kart misji. Twoja moneta zostanie ulepszona po zdobyciu 33(srebrnych), 66(złotych), lub 100 gwiazdek(diamentowych).

Czy istnieje ograniczenie liczby nagród, które mogę odebrać?

Nie. Możesz nadal odbierać nagrody operacji, o ile masz gwiazdki. Nawet jeśli zdobyłeś maksymalną liczbę gwiazdek za wypełnianie cotygodniowych misji, możesz nadal odbierać nagrody, kupując gwiazdki.

Czy mogę grać w misje bez przepustki?

Tak, ale nie otrzymasz gwiazdek operacji za swoje postępy i nie będziesz mógł wykonywać misji, które wymagają dostępu do trybu Premier Broken Fang. Aby dostać się w kolejce do trybu Broken Fang Premier i kwalifikować się do nagród operacji, musisz wykorzystać przepustkę operacji na swoim koncie.

Jeśli kupisz przepustkę operacji w późniejszym terminie, otrzymasz gwiazdki za wszystkie misje, które ukończyłeś wcześniej, oraz wszelkie postępy w ulepszaniu monety operacji.

Czy mogę podarować przepustki operacji?

Przepustki operacji można wymieniać tydzień po zakupie. Nie ma możliwości wysłania przepustki operacji jako prezentu w momencie zakupu.

Jak wziąć udział w misjach?

Aby wziąć udział w misjach, po prostu kliknij tekst misji w menu głównym; automatycznie ustawisz się w kolejce do wybranej misji.

Jak długo trwa Operacja Broken Fang?

Operacja Broken Fang potrwa do 30 kwietnia. Gracze będą otrzymywać nowe karty misji co tydzień przez pierwsze 16 tygodni operacji.

Ile mam czasu na wypełnienie kart misji?

Wszystkie misje i karty misji można ukończyć do zakończenia operacji. Po zakończeniu operacji nie można ukończyć misji ani zdobyć nagród. Po wydaniu karty misji możesz wybrać dowolną misję z dowolnej karty i ukończyć ją, aby zdobyć gwiazdki.

Wymieniłem gwiazdki na skrzynię Operacji Broken Fang. Czemu potrzebuję klucza, żeby go otworzyć?

Wymiana gwiazdek za Broken Fang Case zapewnia tylko tę skrzynkę. Do otwarcia skrzynki nadal wymagany jest klucz, który można kupić w grze.

Zdobyłem maksymalną liczbę gwiazdek z karty misji. Dlaczego powinienem wykonywać więcej misji?

Wypełnienie wszystkich misji z kart zapewni postęp w ulepszaniu monety operacji. Ulepszenia można zdobyć wyłącznie wykonując misje. Gdy zdobędziesz maksymalną ilość gwiazdek z karty, nie otrzymasz ich więcej za wykonanie dodatkowych misji, lecz możesz dalej ulepszać monetę operacji.

Powiązane posty

PGL Major: G2 wyeliminowane z turnieju przez Brazylijczyków!

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem