Plotki potwierdzone! Dycha i snatchie poza składem Sprout

fot. twitter.com/sproutGG

Koniec dwóch Polaków w niemieckiej drużynie! Paweł “Dycha” Dycha oraz Michał “snatchie” Rudzki zostali odsunięci od głównego składu Sprout!

O zmianach w niemieckiej organizacji Sprout mówiło się już od dobrych kilku tygodni z myślą o powrocie do pełnego niemieckiego składu. Wiele osób jednak nie wierzyło informacją, broniąc się wynikami, jakie osiągał aktualny zespół. Niestety dzisiaj oficjalne dwóch Polaków – Paweł “dycha” Dycha oraz Michał “snatchie” Rudzki oficjalnie zostali odsunięci od głównej drużyny.

Paweł “dycha” Dycha, który był nieco dłużej w składzie niż Michał, sam zdecydował się opuścić zespół. Powodem, jaki Paweł podał, jest możliwość gry w nowym miejscu, ponieważ według zawodnika,  jest to najlepszy czas, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i spróbować czegoś nowego. Natomiast samego snatchiego zespół postanowił przenieść na ławkę rezerwową.

Wszystko na to wskazuję, że Sprout postawi ponownie na pełny niemiecki skład. Do zespołu według plotek mają dołączyć Fritz “slaxz” Dietrich oraz Marko “kressy” Đorđević, czyli aktualni reprezentanci ALTERNATE aTTaX.

Na ten moment nie wiemy, co planują Polacy, jednak patrząc na aktualną sytuację na polskiej scenie, możemy spodziewać się po nowym roku kilku ciekawych miksów. Nic tylko pozostało czekać!

Aktualny skład Sprout wygląda następująco:

  • Denis “denis” Howell
  • Josef “faveN” Baumann
  • Timo “Spiidi” Richter
  • Niclas “enkay J” Krumhorn (trener)
  • Paweł “dycha” Dycha (ławka rezerwowych)
  • Michał “snatchie” Rudzki (ławka rezerwowych)

Powiązane posty

PGL Major: G2 wyeliminowane z turnieju przez Brazylijczyków!

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem