Przygotuj się na nagrody i cyfrowe dodatki do Cyberpunk 2077 z GOG GALAXY

Program nagród ogłoszony przez CD PROJEKT RED pozwala posiadaczom Cyberpunka 2077 odebrać cyfrowe upominki i przedmioty z gry. Najlepszym aspektem programu jest to, że działa on na wszystkich platformach, niezależnie od tego, czy posiadasz Cyberpunka 2077 na PlayStation 4, Xbox One, Stadia czy PC. Choć nagrody staną się dostępne w chwili premiery gry, 10 grudnia, to już teraz dzięki GOG GALAXY możesz się na nie przygotować. 

Jakie dodatki i przedmioty z gry będą dostępne?

Każda kopia gry, niezależnie od platformy, posiada zestaw cyfrowych dodatków, w tym oryginalną ścieżkę dźwiękową, artbook, cyfrowy komiks „Cyberpunk 2077: Your Voice”, wprowadzenie do Cyberpunk 2020 oraz pakiet tapet. Wersja GOG.COM dodatkowo zawiera cyfrowy komiks „Big City Dreams”, plakaty do druku i jeszcze więcej tapet i awatarów. A wśród przedmiotów z gry są takie rarytasy jak: inspirowane wiedźmińską szkołą Wilka kurtka i T-shirt, T-shirt GOG GALAXY, ostrze Czarnego Jednorożca lub pluszowy Troll Sklep. Wszystkie powyższe nagrody mogą zostać odebrane po dodaniu gry do twojego konta GOG.

Jak odebrać wszystkie nagrody z GOG GALAXY?

Najwygodniejszy sposób, by uzyskać dostęp do twoich cyfrowych dodatków i odebrać nagrody z gry to skorzystanie z aplikacji GOG GALAXY.

Jeśli posiadasz kopię Cyberpunk 2077 na GOG.COM, przedmioty z gry zostaną odblokowywane automatycznie po uruchomieniu gry przez aplikację. Jeśli posiadasz grę na PlayStation 4, Xbox One, Stadia lub na innych platformach na PC niż GOG.COM, uruchom klienta GOG GALAXY i połącz swoje konto, na którym masz Cyberpunk 2077. Gdy gra pojawi się w bibliotece GOG GALAXY, po prostu ją uruchom. Wszystkie przedmioty z gry będą na ciebie czekać w skrytce z rzeczami w mieszkaniu V.

Jeśli chodzi o cyfrowe dodatki, możesz uzyskać do nich dostęp poprzez menu „Bonusy” w widoku Cyberpunk 2077 w GOG GALAXY. 

A to dopiero początek! Możesz liczyć na więcej nagród w grze w przyszłości. Aby dowiedzieć się o upominkach, odwiedź cyberpunk.net/goodies i pobierz GOG GALAXY: www.gogalaxy.com.

Powiązane posty

Kubota Pack w Farming Simulator 22!

Jak nie gotować na Twitchu – Streamerka wywołała pożar w kuchni podczas transmisji

Odbierz brytyjski czołg VI poziomu Cromwell B w World of Tanks na Steamie!