Ruszyły zapisy do PLE.GG Formula 1 Cup!

Fani pisku opon, szumu silników i finezji wchodzenia w zakręty, będą mogli wziąć udział w kwalifikacjach do PLE.GG F1 Cup. Zapisy trwają od dzisiaj do piątku, godziny 18:00. Otwarte eliminacje wyłonią 10 kierowców, którzy dołączą do drugiej, zaproszonej dziesiątki najlepszych graczy wyścigowych, żeby walczyć o najwyższą wygraną.

Zainteresowani wysyłają swoje czasy, a Polska Liga Esportowa wybiera najlepsze wyniki. O godzinie 21:00 rozlosowane zostaną zespoły.

Kwalifikacje do turnieju głównego odbywać się będą na trzech torach.

  • BAHRAIN – pogoda bezchmurna
  • JAPONIA – pogoda bezchmurna
  • KANADA – pogoda deszczowa

Pierwszy wyścig z najszybszej dwudziestki odbędzie się już w tę sobotę, łącznie rozegranych zostanie dwanaście. Walka toczyć się będzie o pulę 5 000 złotych. Nagradzane będą miejsca od 1-5, gdzie w kolejności zawodnicy otrzymają: 2000, 1200, 800, 600 oraz 400 złotych.

F1 pokazuje zdecydowanie realistyczne podejście do torów, oprawy wizualnej i trójwymiarowości, która daje poczucie adrenaliny prawie jak na prawdziwych wyścigach!

Transmisja odbędzie się na kanale twitch.tv/ple_gg, gdzie specjaliści przeprowadzą oglądających po mechanice wyścigów oraz opowiedzą o wybranych torach.

Kierowcom przyznawane są punkty na podstawie pozycji, na której zostali sklasyfikowani w wyścigu, a za najszybsze okrążenie otrzymuje się dodatkowy punkt. Uczestnicy zobowiązani są do rozgrywania pojedynku fair-play, a takie zachowania jak wypychanie z toru, spowodowanie kolizji, niebezpieczne wyprzedzanie, czy ignorowanie żółtych flag będzie egzekwowane punktami karnymi.

Zapisy dla kierowców dostępne są pod tym linkiem. Wszystkich kierowców zapraszamy również na dedykowany serwer Discord. Osoby niepełnoletnie, które chcą wziąć udział w lidze, są zobowiązane do wypełnienia oraz odesłania zgody rodzica/opiekuna prawnego na adres e-mail: office@polskaligaesportowa.pl

Zmagania poprowadzi agencja ProMasters League, która zajmuje się organizacją i przeprowadzaniem wydarzeń i turniejów e‑sportowych rozgrywanych na konsolach oraz komputerach osobistych.

Powiązane posty

Kubota Pack w Farming Simulator 22!

Jak nie gotować na Twitchu – Streamerka wywołała pożar w kuchni podczas transmisji

Odbierz brytyjski czołg VI poziomu Cromwell B w World of Tanks na Steamie!