Świąteczne operacje w World of Tanks na PC

World of Tanks na PC jest gotowe na Święta Bożego Narodzenia i Nowy rok. Od 13 grudnia do 14 stycznia wirtualni czołgiści będą mogli wygrać fantastyczne nagrody i cieszyć oczy nowym garażem, oczywiście w klimacie tego wyjątkowego czasu.

Nowy garaż to przede wszystkim interaktywna choinka, którą można ubierać wedle własnego gustu. Do odnalezienia jest ponad 300 różnych dekoracji i 4 zróżnicowanych kolekcji do zebrania. Zwyczajowo tylko grzeczni dostają prezenty, ale w operacjach świątecznych każdy biorący udział w bitwach czołgista dostanie dekoracje za sianie zniszczenia w bitwach. To pozwoli również na stworzenie własnych noworczonych fajerwerków. Zakładając kolejne ozdoby zwiększamy świąrteczną atmosferę, a za każdy nowy jej poziom dostajemy specjalne nagrody.

Po osiągnięciu 5 poziomu świątecznej atmosfery gracze dostaną zupełnie nową mechanikę – możliwość stworzenia swojej drużyny marzeń czołgów, które dostaną dodatkowe bonusy. W zależności od klasy będzie to dodatkowe doświadczenie zdobywane w bitwach, wolne doświadczenie lub to przeznaczone dla załogi czołgu. Zaczynamy z jednym miejscem, a każdy nowy poziom to nowy slot.

Darmowy czołg! Czym byłby okres świąteczno-noworoczny bez prezentów. Czy byliście dobrzy czy nie, 13 grudnia każdy czołgista dostanie francuski czołg premium II poziomu F42 AMR, 3 pudełka z dekoracjami oraz specjalny przedmiot, który będzie można użyć podczas Świątecznych Operacji.

Dużo będzie się działo w tym gorącym okresie i można stracić głowę. Ale bez obaw! Z pomocą przyjdą Śnieżne Wróżki, które będą służyć radą i pomocą podczas Świątecznych Operacji. Dodatkowo codziennie dadzą losową dekorację oraz misje osobiste na pięciokrotny mnożnik doświadczenia.

„2019 to był świetny rok i Świąteczne Operacje to idealne jego zwieńczenie. Jak również mocne rozpoczęcie 2020. Mamy nadzieję, że gracze polubią świąteczną atmosferę tego wydarzenia, gdyż chcieliśmy im dać coś, czego nie zapomną,” podsumowuje Max Chuvalov, globalny dyrektor wydawniczy World of Tanks.

Powiązane posty

Kubota Pack w Farming Simulator 22!

Jak nie gotować na Twitchu – Streamerka wywołała pożar w kuchni podczas transmisji

Odbierz brytyjski czołg VI poziomu Cromwell B w World of Tanks na Steamie!