Szufla na całego! Goofy rozstaje się z PACT

fot. ACTINA PACT

Czy znajdzie się ekipa, w której nie dojdzie do zmian? Ciężko powiedzieć, ale do tego grona na pewno nie zaliczymy PACT-u. Zespół opuścił Krzysztof “Goofy” Górski.

Szufla ruszyła i nic jej nie zatrzyma. Takimi słowami możemy określić to, co dzieje się na przełomie minionych dni, a także dzisiaj. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że szeregi MNA Esports zasilił Oskar “oskarish” Stenborowski. Na zmiany zdecydowała się także aktualnie najlepsza formacja w kraju – PACT. Z zespołem pożegnał się Goofy. 

Górski szeregi PACT-u zasilił 11 sierpnia 2019 roku. Śmiało można stwierdzić, że przez ten czas było wiele grania, a i tytułów nie brakuje. Do największych z pewnością 20-latek zaliczy dwukrotny triumf w Polskiej Lidze Esportowej, a także podczas Esport Tour Pro Winter, edycji wiosennej i zimowej. 

Oczywiście nie wiadomo, gdzie trafi sam Goofy, jak i kogo pozyska organizacja. Jednak w obliczu zaistniałej sytuacji Górski nie powinien mieć problemów z trafieniem do nowej drużyny. Aktualnie na rynku jest dostępnych wielu wolnych agentów, co sprawia, że włodarze PACT-u nie powinni mieć problemu z doborem ostatniego ogniwa.

W obliczu zaistniałej sytuacji skład PACT-u prezentuje się następująco:

  • Jacek “MINISE” Jeziak
  • Dawid “lunAtic” Cieślak
  • Kacper “darko” Ściera
  • Kamil “Sobol” Sobolewski
  • Vincent “VinS” Jozefiak – trener

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!