Tak jest! Izako Boars melduje się w Spring Sweet Spring 2

W końcu można odetchnąć! Po bardzo trudnym tygodniu Izako Boars może pozwolić sobie na odpoczynek. To wszystko dzięki zwycięstwu w Spring Sweet Spring 2 Regionals i jednoczesnemu awansowi do głównego etapu turnieju.

To na pewno nie był łatwy tydzień dla “Dzików”, które na swojej drodze miały sporo przeciwności. Jednak w ostateczności Izako Boars pokonało dziś Sangal co przełożyło się na awans do głównej fazy rozgrywek.

Same zawody rozpoczęły się od Dusta, którego wybrali Turkowie. Na samej mapie to jednak Polacy prezentowali się lepiej, którzy grając w obronie, zdobyli łącznie dziesięć punktów. Po zmianie stron IB przegrało dwie rundy, ale to były tylko dwie, bo mapa zakończyła się przyjemnym dla oka wynikiem 16:7.

Zdecydowanie więcej działo się na Nuke’u, którego chcieli grać podopieczni Bartosza
Hypera” Wolnego. Ci najpierw grali po stronie terrorystów i zaczęli dobrze, bo wygrywali w pewnym momencie 5:2, ale przegrali tę pierwszą część wynikiem 6:9. Po przerwie łatwo nie było, Sangal wygrywał nawet 15:9, ale opór zawodników z Polski nie pozwolił na żadne odpuszczanie, przez co ujrzeliśmy dogrywki. W pierwszej kapitalnie wręcz radzili sobie Daniel “STOMP” Płomiński i spółka, bo mieli nawet dwa oczka meczowe (18:16), ale ich nie wykorzystali. Na podobne błędy później ekipa z Polski sobie nie pozwoliła i zakończyła to spotkanie wynikiem 22:19.

Rozgrywki Spring Sweet Spring 2 startują już w ten wtorek. Przypomnijmy także, że w tym turnieju ujrzymy Wisłę All iN! Games Kraków, która również awansowała.

Izako Boars 2:0 Sangal – Dust2 16:7, Nuke 22:19