Respawn.pl

Strona główna » Twitch usunął emotkę polskiej streamerce!

Twitch usunął emotkę polskiej streamerce!

Autor: Krzysztof Sarna
Twitch

Twitch nadal jest w formie i dobrej kondycji! Tym razem nie będziemy mówić o banach, czy też sposobach ich obchodzenia. Wiodąca platforma do nadawania na żywo postanowiła usunąć emotikonę polskiej streamerce, Mai Linh. 

Mai Linh to popularna streamerka, której konto zrzesza prawie 120 tysięcy obserwujących. Wokół tej persony nie kręcą się afery, czy dramy. Jednak Twitch, jak to Twitch musiał po raz kolejny dać o sobie znać. Szkoda jedynie, że w tym negatywniejszym świetle.

Mimo że emotka, którą możecie zobaczyć poniżej nie zawiera w sobie żadnych nadzwyczajnych elementów i zdaje się być tą z kategorii “zwykłych”, tak została usunięta przez Twitcha. Wykluczenie jest permanentne i nie ma żadnych szans na jej przywrócenie. Rzekomym powodem takiego działania są “Treści niedozwolone – ukierunkowane zniewagi, zastraszanie i grożenie lub podżeganie do nadużyć”. 

Linh jednak się tym nie przejęła i zapytała za pośrednictwem swojego Twittera o propozycję na kolejną emotikonę. Ta ma zostać utworzona w contencie family-friendly.

CZYTAJ TAKŻE: