Walka była, ale to za mało! Anonymo kończy Flashpoint 3 na 12 miejscu!

Liczyliśmy na przełamanie, jednak tak się nie stało. Anonymo zanotowało trzecią porażkę z rzędu w Flashpoint i ostatecznie zajęło dwunaste miejsce. To niestety oznacza, że Polacy najprawdopodobniej nie otrzymają bezpośredniego zaproszenia do kolejnego turnieju RMR.

Wczoraj do późnej nocy oglądaliśmy starcie Anonymo, które do samego końca walczyło ze Sprout. Ostatecznie porażka z niemiecką formacją była dla nas dosyć bolesna i nie potrafiliśmy się dzisiaj odbić. Starcie z Complexity już zaczęło się słabo układać dla polskiej ekipy, która na Mirage nie potrafiła zbytnio bronić się przed atakami rywali. Jedyne pojedyncze wybryki uratowały nasz zespół przed sporą katastrofą i ostatecznie przed zmianą stron ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego przegrywała 5:10. Druga połowa ponownie nie najlepiej rozpoczęła się dla Polaków, którzy przegrali pistole i następną rundę. Po zażegnaniu problemów ekonomicznych wreszcie polski zespół nieco dał nadziei kibicom, bowiem wygranych pięć rund z sześciu przybliżyły nasz zespół do rywali. Niestety przy stanie 10:13 dla Complexity sytuacja ponownie odwróciła się na niekorzyść formacji znad Wisły, która pierwszą mapę przegrała do dziesięciu.

Chwila przerwy i pora na Nuke wybranego przez Anonymo. Tutaj wreszcie dobry początek zaliczyli Polacy, którzy grając po teoretycznie trudniejszej stronie – terrorystów zdołali wygrywać aż 5:2. Niestety wtedy przepis na obronę przed atakami znaleźli gracze Complexity, którzy szybko doprowadzili do remisu, a ostatecznie wygrali pierwszą połowę 8:7. Niestety po zmianie stron gra naszych rodaków kompletnie się posypała, a międzynarodowa formacja po prostu nas zmiażdżyła, oddając nam wyłącznie jedną rundę i wygrywając Nuke 16:8, a całe spotkanie 2:0.

Anonymo vs Complexity – 0:2

• Mirage – 10:16
  • Nuke – 8:16

Ostatecznie Anonymo zajęło dwunaste miejsce w Flashpoint 3 i zgarnęło 500 punktów RMR. Najprawdopodobniej Polacy nie otrzymają bezpośredniego zaproszenie do następnego turnieju kwalifikacyjnego do Majora, co oznacza, że będą musieli walczyć w zamkniętych lub otwartych eliminacjach.