Wisła Kraków zagra na finałach ESL MP w Katowicach!

fot. Wisła All iN! Games Kraków

Trwają Play-Iny jesiennych ESL Mistrzostw Polski. Stawką są oczywiście miejsca na LAN-owych finałach, które rozegrają się w Katowicach. Dziś taką miejscówkę wywalczyła Wisła All IN! Games Kraków, która pokonała Ungentium.

Sobota w ramach ESL Mistrzostw Polski była po prostu słaba. Chodzi tutaj dokładnie o same spotkania, wszak oba były bardzo jednostronne. Liczymy jednak, że jutrzejszy pojedynek, a także nadchodzący LAN będzie obfitować w emocje.

Z turniejem pożegnał się dziś Team ESCA Gaming, którzy przegrał z MAD DOG’S PACT 0:2. Piotr “morelz” Taterka i jego kompanii nie poradzili sobie na wybranym przez podopiecznych Vincenta “vinSa” Jozefiaka Nuke’u. Na swoje konto zanotowali oni tylko siedem oczek. Identyczna sytuacja pojawiła się na Inferno, bowiem 109. drużyna świata ponownie wygrała do siedmiu. Sytuacja prezentuje się w ten sposób, że ESCA zakończyła swój udział w ESL MP, a PACT już jutro zagra o awans do najlepszej czwórki z Ungentium. 

Z Ungentium, które zostało dziś zdeklasowane i zmielone przez krakowską Wisłę. Biała Gwiazda najprawdopodobniej się nawet nie zmęczyła, ponieważ najpierw wygrała Inferno 16:6, a później Overpassa 16:3. Taki obrót spraw zapewnił organizacji z Małopolski awans na LAN-owe finały, które odbędą się w Katowicach w dniach 8-9 listopada.

Sobotnie wyniki ESL Mistrzostw Polski prezentują się następująco:

Team ESCA Gaming 0:2 MAD DOG’S PACT – Nuke 7:16, Inferno 7:16

Wisła All iN! Games Kraków 2:0 Ungentium – Inferno 16:6, Overpass 16:3

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!