Wygrana Kinguin w nowym składzie

Wczorajszym przeciwnikiem polskiego Team Kinguin było Fruits. Szczęśliwie nasi rodacy bardzo dobrze poradzili sobie w tym spotkaniu i już na dniach powalczą z kolejną formacją o wyjście z grupy w turnieju World Cyber Arena.

Mapa Cache rozpoczęła się od wygranej przez Kinguin “pistoletówki”. Zaraz po dwóch rundach anty-eko Polacy zresetowali fundusze terrorystów i byliśmy świadkami wyniku 5:0. Tutaj fruits zdobyło jeden punkt, lecz zaraz po tym ekipa “Szpera” kontynuowała swą dominację. Do końca pierwszej połowy było 11:4 dla Kinguin.

Druga połowa była już tylko formalnością. Wygrana “runda krótkolufowa” pozwoliła na zdobycie potrzebnych funduszy i zwiększenie przewagi. Tak było w istocie – Polacy szybko zamknęli mapę Cache, w drugiej połowie tracąc zaledwie jedną rundę. Całe spotkanie zakończyło się z wynikiem 16:5.

Po spotkaniu należy pochwalić grę wszystkich zawodników, a szczególnie Furlana i Rallena – nowych nabytków Team Kinguin prosto z Team AGG. Panowie bardzo wyraźnie wpłynęli na grę zespołu, co widać było nie tylko po dobrych wynikach w tabeli, ale też po końcowym wyniku tego starcia.

Mecz odbył się w ramach europejskich kwalifikacji do World Cyber Arena. W puli eliminacji znajduje się około 33 tysiące dolarów. Dwie najlepsze formacje polecą też do Chin, by wraz z innymi drużynami świata walczyć o 200 000 $.