Youngsters z pierwszą porażką w LOOT.BET Season 3

Dobiegł końca pierwszy mecz Youngsters w ramach LOOT.BET Season 3. Tym razem bez zwycięstwa na koncie polaków.

Pierwszą rozgrywaną mapą był de_nuke, gdzie to LDLC rozpoczęło od zgarnięcia czterech rund z rzędu na swoje konto. Na odpowiedź polaków nie trzeba było jednak długo czekać, gdyż natychmiast doprowadzili do wyrównania, jednak przeciwnik dołożył kolejną cegiełkę do swojego wyniku (5:4). Youngsters nie miał jednak zamiaru się wycofywać i tym samym wysunęło się na dwupunktowe prowadzenie (7:5), doprowadzając do rozgrywki punkt za punkt. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się 8:7 na korzyść polskiego teamu.

Po zmianie stron to Pasha i spółka lepiej rozpoczęli, jednak zawodnicy z LDLC długo nie pozostawali w tyle (9:10). Mogłoby się wydawać, że Youngsters jest na prostej drodze do wygranej, gdy na ich koncie pojawiły się kolejne cztery rundy (14:9), lecz to francuski zespół postawił ostateczną kropkę nad “i” i zakończył Nuke wynikiem 16:14.

Train od początku nie wyglądał zbyt dobrze dla polskiej formacji. Najpierw trzy punkty dla zawodników z LDLC i pomimo zgarnięcia oczka na korzyść naszych rodaków, przeciwnicy bez problemu radzili sobie po stronie broniącej i nie mieli zamiaru oddawać ani jednej rundy, przez co na ich koncie znalazło się kolejne siedem punktów (10:1). Chociaż Youngsters starało się jeszcze przebić przez defensywę przeciwnika dokładając chociaż trzy oczka do swojego wyniku, to bezapelacyjnie LDLC było triumfatorem tej połowy (11:4).

Chociaż mogłoby się wydawać, że po zmianie stron Polacy są jeszcze w stanie powalczyć o rozegranie trzeciej mapy jaką był Mirage, to Francuzi pomimo oddania pistoletówki szybko udowodnili, że wypracowana przez nich przewaga nie wzięła się znikąd, a na ich koncie pojawiły się kolejne trzy rundy. Pomimo zdobycia przez Youngsters jeszcze trzech oczek, ostatecznie musieli oni uznać wyższość LDLC, którzy zakończyli de_train 16:8.

Youngsters – 0:2 – LDLC
de_nuke – 14:16
de_train – 8:16