Znamy datę pierwszej konferencji High League! Kiedy zobaczymy pashę w akcji?

fot. GG League

Koniec 2021 roku kroczy ku końcowi. Do jego zakończenia pozostało jeszcze dziewięć dni. Wchodząc w nowy, 2022 rok zbliżymy się jednocześnie do drugiej odsłony gali HIGH League, w której weźmie udział przecież esportowiec, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski. Dziś poznaliśmy datę pierwszej konferencji prasowej przed tym wydarzeniem. 

Chyba każdy z nas, a dokładniej to z esportowej społeczności, ale i nie tylko, nie może się już doczekać debiutu Jarząbkowskiego w klatce. Z kolejnymi dniami od pierwszej w historii esportowej persony walki, która odbędzie się w organizacji HIGH League dzieli nas coraz to mniej czasu. A z pewnością takie wydarzenia, jak konferencje będą nam to oczekiwanie jeszcze umilać.

Pierwsza konferencja drugiej odsłony gali HIGH League została zaplanowana na 5 stycznia (środa). Początek ma mieć miejsce o godzinie 19:00. Wtedy to będziemy mogli z pewnością usłyszeć o wiele więcej informacji o nadchodzącej walce pashyBicepsa od niego samego. Jego występ przed kamerami odbędzie się zapewne nieco później i szacować trzeba go będzie na przedział pomiędzy godziną 20:00 a 21:00. Wszak jest to walka wieczoru, a wiemy przecież, że te są na samym końcu. Przypomnijmy, że pasha zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, ale w małych rękawicach (do MMA).

Wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności w Global Expo w Warszawie. Bilety można zakupić pod tym odnośnikiem. Najtańsze wejściówki rozpoczynają się od 49 PLN. 

Z kolei gala HIGH League 2 zagości w krakowskiej Tauron Arenie 5 lutego. Łącznie ujrzymy osiem walk, z czego trzy są już znane. Poza pashą w klatce obserwować będziemy także bój pomiędzy Lexy Chaplin a Agatą “Fagatą” Fąk czy też Mateuszem “Mini Majkiem” Krzyżanowskim, który stanie naprzeciwko Macieja “Big Jacka” Jaremy. Ponadto Maciej “Zony” Zoniuk został zaprezentowany jako zawodnik, a o jego przeciwniku mamy usłyszeć jutro, 23 grudnia. 

Powiązane posty

Kubota Pack w Farming Simulator 22!

Jak nie gotować na Twitchu – Streamerka wywołała pożar w kuchni podczas transmisji

Odbierz brytyjski czołg VI poziomu Cromwell B w World of Tanks na Steamie!