Jak za dobrych lat! Polish Corner wraca na HIGH League 2 do TAURON Areny

Fot. FRAGlider

Prawdopodobnie zdecydowana większość polskich fanów CS:GO pamięta Polish Corner. Szczególnie z PGL Majora w 2017 roku, który rozgrywał się w krakowskiej TAURON Arenie. Wspomnienia wracają, prawda? Mamy bardzo dobre informacje. Robi się bardzo nostalgicznie, ale PC wraca i na nadchodzącej gali HIGH League 2 zostanie zorganizowany esportowy sektor.

Zainteresowanie walką Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego oraz Michała “Owcy” Owczarzaka jest nieopisane wśród fanatyków esportu. Na tyle duże, że na Twitterze rozwinęła się dyskusja w sprawie stworzenia specjalnego, esportowego sektora. Do gry włączył się Polish Corner, który zapowiedział powrót po ponad czterech latach. Oznacza to, że w miejscu, w którym organizacja zakończyła swoją działalność, ponownie ją wznowi. Trzeba przyznać, że TAURON Arena w Krakowie ma swój urok. 

Wraz z każdym dniem zbliżamy się do debiutu w klatce pierwszego esportowca w historii. Tę historię napisze nie kto inny jak właśnie pasha. Byłemu graczowi Virtus.pro przyjdzie się zmierzyć z Owcą WK na zasadach bokserskich, ale w małych rękawicach (do MMA). Mimo że do walki pozostały prawie dwa miesiące, da się już odczuć emocje, jakie panują w środowisku. 

CZYTAJ TAKŻE: pasha: Dziękuję za pozytywny odbiór mojej walki; Idę po swoje marzenia

Temat zorganizanizowania Polish Cornera na HIGH League 2 zapoczątkował Damian “DD Esport” Dąbrowski. Na odpowiedź ruszył Mateusz Moj z Polish Corner, który zakomunikował wczoraj, a więc trzy dni po wpisie blogera, że “polski narożnik” pojawi się w Krakowie podczas gali HL. Najbardziej rzecz jasna cieszy informacja, że zostanie wydzielony specjalny “esportowy sektor”. Jednocześnie Moj zakomunikował, by wstrzymać się jeszcze z zakupem biletów. Większa ilość informacji ma zostać przekazana w nadchodzącym tygodniu.

Druga edycja gali HIGH League 2 odbędzie się piątego lutego w krakowskiej TAURON Arenie. Walką wieczoru będzie oczywiście ta pomiędzy pashą a Owcą WK.

Powiązane posty

Sławomir Peszko i Lexy Chaplin włodarzami nowej federacji freak-fightowej

Izak numerem jeden na Twitchu w maju!

Gala HIGH League 7 się nie odbędzie!