kuben nowym trenerem Envy!

Były szkoleniowiec Virtus.pro po kilku miesiącach wraca na stanowisko trenerskie. Jakub “kuben” Gurczyński został nowym szkoleniowcem Envy, gdzie aktualnie w składzie znajduje się m.in. Michał “Michu” Müller. 

Polska kolonia w Envy właśnie się powiększyła. Z dniem dzisiejszym do drużyny Michała “Michu” Müllera dołączył drugi Polak Jakub “kuben” Gurczyński, który objął stanowisko trenera międzynarodowej formacji oraz menadżera zespołu CS:GO.

Nie ma co ukrywać, że trwający tydzień jest bardzo obfity w transfery polskich zawodników. Wczoraj oficjalnie nowym zawodnikiem MAD Lions został Paweł “innocent” Mocek, a dzisiaj nowym szkoleniowcem oraz menadżerem zespołu CS:GO w Envy został Jakub “kuben” Gurczyński.

Kubena nie trzeba za bardzo przedstawiać polskim kibicom CS:GO. Doświadczony szkoleniowiec przez prawie pięć lat trenował polską drużynę Virtus.pro, która pod jego dowództwem wygrała wiele turniejów międzynarodowych. Jednak w grudniu ubiegłego roku polski zespół został zastąpiony przez ówczesne AVANGAR, a Jakub w lutym tego roku postanowił także odejść z polskiej drużyny.

W marcu podczas Intel Extreme Masters Katowice 2020 Jakub był jednym z analityków na polskiej transmisji, jednak od tamtej pory słuch o polskim szkoleniowcu zaginął. Co ciekawe były trener Virtus.pro przejął stołek po Nikola “LEGIJA” Ninić, który powraca do profesjonalnej gry jako zawodnik i być może zajmie jedno z wolnych miejsc w Envy.

Aktualny skład Envy:

  • Noah “Nifty” Francis
  • Buğra “Calyx” Arkin
  • Michał “MICHU” Müller
  • Nikola “LEGIJA” Ninić
  • Jakub “kuben” Gurczyński (trener)

Powiązane posty

PGL Major: G2 wyeliminowane z turnieju przez Brazylijczyków!

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem