Poznaliśmy grupy Rockstar Energy 2 vs. 2 SHOWDOWN by GG League! F1KU nie wystąpi na turnieju

fot. Izako Boars/ Wojtek Maślanka

Wszystkie pary znane, a do tego grupy rozlosowane! Tak prezentuje się aktualny stan turnieju Rockstar Energy Drink 2 versus 2 SHOWDOWN by Good Game League. Pojawiła się jednak zmiana w dotychczasowym duecie. 

Dokładnie wczoraj miały miejsce otwarte kwalifikacje do drugiej edycji turnieju 2 versus 2 SHOWDOWN by GG League. W nich najlepszym duetem okazał się ten złożony z Kuby “Markosia” Markowskiego oraz Piotra “morelza” Taterki. Reszta to drużyny, które otrzymały zaproszenie. Należy jednak wspomnieć o Damianie “Furlanie” Kisłowskim, ponieważ nie zagra on z Maciejem “F1KU” Miklasem.

Powodem mają być problemy zdrowotne 18-latka.  Gracz posiadający najdłuższy staż w warszawskiej organizacji zagra jednak z kolegą ze swojej drużyny. Będzie nim Denis “Grashog” Hristov, który do AGO dołączył 11 października bieżącego roku. Przyjrzyjmy się jeszcze podziałowi na zbiory.

W pierwszym ujrzymy zawodników, o których w ostatnim czasie jest nieco ciszej. Mowa tu przecież o Tomaszu “ToMie223” Richterze, który rywalizować będzie wspólnie z Arkiem “Vegim” Nawojskim. Być może przyjdzie im się zmierzyć z formacją, w której jednocześnie zastaniemy trenera i zawodnika. Chodzi tu oczywiście o Macieja “Luza” Bugaja oraz Dominika “GruBego” Świderskiego. Obaj panowie są na ten moment reprezentantami Ungentium. W dodatku do gry wejdzie Kuba “Markoś” Markowski, który przesiaduje na ławce Wisły All iN! Games Kraków oraz jej były reprezentant – Piotr “morelz” Taterka, część Teamu ESCA Gaming. Pierwszą grupę domyka jeszcze gracz EMERITOS BANDITOS, a więc Damian “peVoR” Kozioł i Filip “tudsoN” Tudev, który na początku października pożegnał się z MAD Lions.

Ciekawiej powinno być w równoległej grupie. Młodzi, gniewni Kamil “siuhy” Szkaradek & Hubert “szejn” Światły z MOUZ NXT spróbują zatrzymać weteranów sceny, a więc Jarosława “pashę” Jarząbkowskiego oraz Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego. Jeśli chodzi o dawne Virtus.pro, to jeszcze nie koniec. Co prawda na ubiegłej edycji ujrzeliśmy Wiktora “TaZa” Wojtasa i Filipa “NEO” Kubskiego, ale tym razem duetu z HONORIS nie ujrzymy. Pojawi się ponownie Michał “MICHU” Müller wraz z Miłoszem “mhL-em” Knasiakiem. Do tego dochodzi jeszcze wcześniej wspomniany duet z AGO, a więc Furlan i Grashog.

Podział Rockstar Energy 2 versus 2 SHOWDOWN by Good Game League na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A:

Grupa B:

Rockstar Energy Drink 2 versus 2 SHOWDOWN by GG League odbędzie się w dniach 21-22 grudnia. Impreza zawita do Novotelu Centrum w Poznaniu. W wydarzeniu weźmie osiem duetów, a łączna pula nagród wynosi 50 tysięcy dolarów. Dla najlepszej dwójki przewidziano 20 tysięcy złotych oraz 10 000 PLN w tokenie GHX.

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!