Wisła All in! Games Kraków z awansem do klubowych mistrzostw świata!

fot.FB/Wisła All in! Games Kraków

Wisła All in! Games Kraków jest nie tylko znana ze sceny CS:GO, ale również graczy FIFY, którzy wczoraj zanotowali duży sukces. Zawodnicy białej gwiazdy awansowali bowiem na finały FIFA eClub World Cup, gdzie powalczą o tytuł klubowych mistrzów świata!

Dla fanów polskiej sceny FIFA wczorajszy dzień zakończył się naprawdę dobrze. Wisła All in! Games Kraków w składzie – Bartosz “bejott” Jakubowski oraz Jakub “cyanide” Mikołajewski zdołali zwyciężyć dwa decydujące spotkania i zapewnić sobie awans do najważniejszych rozgrywek klubowych w FIFIE.

Wczorajsze swoje starcia reprezentanci Wisły All in! Games Kraków rozpoczęli od zwycięstwa na niemieckie FC Köln. Pierwsze seria spotkań nie wyłoniła zwycięzcy, bowiem cyanide przegrał wynikiem 2:1, a bejott pokonał swojego przeciwnika w karnych. Jednak w dodatkowym i zarazem decydującym starciu to Bartek okazał się lepszy od FIFAFico i zapewnił swojej drużynie awans do finału konferencji.

W finale rozgrywek reprezentanci Wisły All in! Games Kraków podejmowali Apogee Esports, gdzie niepotrzebne było decydujące starcie, bowiem obydwaj zawodnicy wygrali swoje spotkania. Bartek pokonał DaXe wynikiem 2:0, a cyanide okazał się lepszy od RastaArtur i ostatecznie zwyciężył 3:2.

Na FIFA eClub World Cup zobaczymy czternaście najlepszych drużyn z Europy. Wisła All in! Games Kraków jest pierwszą polską organizacją, której udało się tego dokonać. W poprzednim roku awans do rozgrywek wywalczył Polak – Damian “damie” Augustyniak, który jednak wtedy był reprezentantem AS Roma.

Finały -FIFA eClub World Cup zaplanowane są pod koniec lutego, lecz na ten moment nie poznaliśmy formatu rozgrywek. Jednak na pewno trzeba pogratulować Wiśle All in! Games Kraków awansu do TOP 14 najlepszych klubów europejskich w FIFIE!

Powiązane posty

Polako wygrywa finały Ekstraklasa Games

Potężna drama w EA! Pracownik miał sprzedawać niewymienialne karty do FIFY 21 Ultimate Team

damie będzie reprezentował Fulham na finałach ePremier League