Zapraszamy do szufli! innocent wolnym zawodnikiem

Fot. ESL/Adam Łakomy

Dzisiaj wolnym zawodnikiem stał się Paweł “innocent” Mocek, który w końcu rozwiązał kontrakt z MAD Lions.

innocent zawodnikiem MAD Lions stał się 5 sierpnia minionego roku. 27-latek jednak za wiele pod banderą hiszpańskiej organizacji nie pograł, ponieważ pod koniec września przeszedł na ławkę rezerwowych. Niestety, ale także niczego nie udało się wygrać, a największym wyczynem wydaje się dotarcie do finału Eden Arena: Malta Vibes – Week 9. Jednak w tym spotkaniu to forZe było lepsze. 

I w zasadzie od 26 września do dziś nie było wiadome co stanie się z Pawłem. Na szczęście udało się rozwiać wszystkie wątpliwości i w końcu uwolnić się spod uciążliwego kontraktu. 

 – Pragnę ogłosić, że dzisiaj zostałem zwolniony z obowiązującego mnie kontraktu z MAD Lions i szukam nowego domu. Dziękuję chłopakom za krótki, ale dobry czas. Jeśli jesteś zainteresowany pozyskaniem takiego zawodnika jak ja, niech da znać. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju testy. Do zobaczenia na serwerze  – czytamy na Twitterze Polaka.

Nieoficjalnie mówi się, jakoby innocent miał trafić do Anonymo Esports, nowopowstałej organizacji zarządzanej przez Mateusza “Sówka” Kowalczyka. Jednak nie wiadomo w jakim stopniu te plotki są prawdziwe.

Powiązane posty

Faza Pretendentów PGL Major Antwerp 2022 – co możemy powiedzieć po jej zakończeniu?

Ostatni dzień fazy Legend Majora w Antwerpii. Trzy drużyny pożegnają się z turniejem

PGL Major: ENCE melduje się w playoffach; Imperial eliminuje Cloud9 z turnieju!