10 najpopularniejszych artykułów na IzakTV z 2021 roku

fot. Instagram - anonymo.beone/ Materiały Prasowe/ Valve

2021 rok już za nami! Jak co roku, nasza redakcja przygotowała zestawienia podsumowujące najpopularniejsze artykuły na portalu IzakTV. Sprawdźcie zatem, 10 najpopularniejszych wiadomości o jakich mogliście przeczytać u nas!

Miejsce 10 – Minecraft w Milionerach

Naszą listę otwiera Minecraft, który pojawił się w znanym teleturnieju – Milionerzy. Pytanie za 10 000 złotych nieco przysporzyło problemów uczestnikowi, który potrzebował koła ratunkowego i zadzwonił do swojego przyjaciela. Więcej o tym przeczytacie tutaj. 

fot.TVN/Mojang

Miejsce 9 – Pashabiceps i debiut w klatce

Fani esportu w Polsce, ale i nie tylko czekali na informację dotycząca walki samego Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego. Jarek już w lutym zawalczy na High League, a wiadomość o potencjalnej walce z Kizo rozgrzała fanów! Więcej o tym przeczytacie tutaj.

fot. HIGH League

Miejsce 8 – Rangi CS:GO w Polsce

Ilu mamy Globali w Polsce? To właśnie statystyki dotyczące rang w CS:GO były szeroko omawiane wśród społeczności, która wyciągała także wnioski i propozycje, co zmienić w trybie rankingowym. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

fot. Reddit / u/denvered

Miejsce 7 – Drama Anonymo/NIP i Flashpoint

Rok 2021 przez polską scenę CS:GO zostanie zapamiętany na pewno przez dramę, która wybuchła po meczu Anonymo na NIP w ramach kwalifikacji do turnieju RMR. Dla przypomnienia, trzecia mapa spotkania została powtórzona z powodu problemów z Internetem u graczy NIP. Najchętniej czytanym artykułem dotyczącym tej dramy było oświadczenie CSPPA. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

fot. GG League Maciej Kołek / NiP

Miejsce 6 – Walka o FPS’y

Każdy z graczy chciałby mieć jak największą ilość klatek na sekundę, dlatego w 2021 roku staraliśmy się dzielić z Wami sposobami na zwiększenie ilości FPS’ów w CS:GO.  Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Miejsce 5 – Valve i kolejna aktualizacja

Aktualizacje do CS:GO zawsze budzą spore zainteresowanie i w tym przypadku nie było inaczej. Valve nie rozpieszczało nas w 2021 aż tak wieloma dużymi zmianami w grze, chociaż kilka ich było. Więcej o tym przeczytacie tutaj. 

Miejsce 4 – Najpopularniejsza streamerka na Twitchu z banem

Z czym się kojarzy rok 2021 na Twitchu? No oczywiście, że z transmisjami z basenów, które na długi czas podbiły platformę. Tuż za podium w naszym zestawieniu znalazła się informacja o zablokowaniu Amouranth, czyli najpopularniejszej streamerki znanej głównie z basenowych transmisji. Więcej o tym przeczytacie tutaj. 

Twitter: @Amouranth

Miejsce 3 – Koniec z botami 

Kolejna aktualizacja CS:GO w naszym zestawieniu. Tym razem gracze zdziwili się decyzją deweloperów, którzy postanowili nie zastępować gracza botem. Więcej o tym przeczytacie tutaj. 

Miejsce 2 – Nowa operacja w CS:GO

2021 rok to dwie operacje w CS:GO. Broken Fang, które zawitało do gry w 2020, ale zakończyło się już w 2021. To jednak nie koniec operacji z poprzedniego roku, bo do gry zawitał także Riptide. Najnowsza przepustka trwa do tej pory i jest już na ostatniej prostej. To właśnie aktualizacja z operacją Riptide była drugim najchętniej czytanym artykułem na naszej stronie w 2021 roku. Więcej o tym przeczytacie tutaj. 

fot. Valve

Miejsce 1 – CS:GO zniknął ze Steama

Błąd czy zmiana? Wielu graczy zszokowała wiadomość o zniknięciu CS:GO ze Steama, które jest jedną z najpopularniejszych gier na platformie. Jak się jednak okazało, był to błąd API, który ukrył niektóre gry. Więcej o tym przeczytacie tutaj. 

Powiązane posty

Kubota Pack w Farming Simulator 22!

Jak nie gotować na Twitchu – Streamerka wywołała pożar w kuchni podczas transmisji

Odbierz brytyjski czołg VI poziomu Cromwell B w World of Tanks na Steamie!